galaxy-buds-live-maji-tvar-jako-zadna-jina-sluchatka
PCTuning Novinka

Galaxy Buds Live mají tvar jako žádná jiná sluchátka

Mirek Kočí
Mirek Kočí
5. 8. 2020 16:00 1 Sdílej:

Kromě nových smartphonů série Note 20 a a chytrých hodinek Galaxy Watch 3 dnes společnost Samsung představila i sluchátka Galaxy Buds Live, která svým tvarem připomínají fazolky.

Reklama
Reklama

O nových Galaxy Buds Live se hodně hovořilo a nyní jsou konečně oficiální. Zaujmout chtějí nejen netradičním designem, ale i velmi kvalitním zvukem. Velice kvalitní zvuk zajišťují 12mm měniče od AKG a také technologie Bass Duct pro hutný basový přednos.

Ergonomický zaoblený design Buds Live odpovídá tvaru ucha, takže by měla být dostatečně pohodlná i k celodennímu nošení. Aby dobře do ucha zapadla, můžete si je přizpůsobit dvěma velikostmi křidélek.

Galaxy Buds Live jsou prvními sluchátky od Samsungu s podporou aktivního potlačení okolních hluků (ANC), což vám umožní odstínit rušivé zvuky, jako jsou projíždějící auta nebo hlučná pračka, a přitom stále vnímat důležitá oznámení a konverzace. Sluchátka neposlouží ale jen pro poslech muziky, lze s nimi také telefonovat, a to díky třem mikrofonkům.

Ostudu Buds Live pak neudělá ani výdrž. Ostatně skvělou výdrží se chlubil už model Buds+. V případě nových „fazolek“ deklaruje Samsung 6 hodin se zapnutým ANC, s deaktivovanm pak dokonce 8 hodin. S nabíjecím pouzdrem, které slouží pro uložení sluchátek a také jako nabíječka, se dostanete na pěkných 29 hodin.

Cena a dostupnost

Sluchátka Galaxy Buds Live budou k dispozici od 21. srpna za doporučenou cenu 5 499 Kč. K dostání budou v černé, bílé a bronzové barvě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning