galaxy-geforce-gtx-770-hof-rychlik-s-bilym-pcb
PCTuning Novinka

GALAXY GeForce GTX 770 HOF – rychlík s bílým PCB

Aleš Kaňák

Aleš Kaňák

30. 7. 2013 11:30

Společnost GALAXY rozšiřuje své portfolio grafických karet z řady HOF (Hall of Fame) o další vychytaný model.

Reklama
Reklama

Včera jsme vám představili model GeForce GTX 780 HOF. Nyní výrobce odtajnil specifikace dalšího modelu z této produktové řady. Grafická karta GeForce GTX 770 HOF opět zakládá na nereferenčním návrhu PCB, které je navíc bílé barvy. Napájení obsahuje ty nejkvalitnější komponenty a skládá se z 8 + 2 digitálních fází. O chlazení se stará pětice poniklovaných heatpipe trubic, které odvádějí teplo do hustě uspořádaných žeber, které jsou ofukovány trojicí ventilátorů.

GALAXY GeForce GTX 770 HOF – rychlík s bílým PCB

Díky tomu mohl výrobce nastavit základní takt GPU až na 1202 MHz (1254 MHz boost) a tvrdí, že se jedná o vůbec nejrychlejší kartu GeForce GTX 770 na trhu. 2 GB GDDR5 paměti kmitá na efektivním taktu 7010 MHz a komunikuje se svým okolím po 256bitové sběrnici. Karta vyžaduje 600W zdroj s dvěma 8pinovými konektory. 

GALAXY GeForce GTX 770 HOF – rychlík s bílým PCB

Z obrazových výstupů je k dispozici DisplayPort a trojice Mini HDMI konektorů. Cena je v e-shopu GALAXY nastavena na baťovských 499,99 dolarů.

Zdroj: GALAXY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning