galaxy-geforce-gtx-770-hof-rychlik-s-bilym-pcb
PCTuning Novinka

GALAXY GeForce GTX 770 HOF – rychlík s bílým PCB

Aleš Kaňák
Aleš Kaňák
30. 7. 2013 09:30 Sdílej:

Společnost GALAXY rozšiřuje své portfolio grafických karet z řady HOF (Hall of Fame) o další vychytaný model.

Reklama
Reklama

Včera jsme vám představili model GeForce GTX 780 HOF. Nyní výrobce odtajnil specifikace dalšího modelu z této produktové řady. Grafická karta GeForce GTX 770 HOF opět zakládá na nereferenčním návrhu PCB, které je navíc bílé barvy. Napájení obsahuje ty nejkvalitnější komponenty a skládá se z 8 + 2 digitálních fází. O chlazení se stará pětice poniklovaných heatpipe trubic, které odvádějí teplo do hustě uspořádaných žeber, které jsou ofukovány trojicí ventilátorů.

Díky tomu mohl výrobce nastavit základní takt GPU až na 1202 MHz (1254 MHz boost) a tvrdí, že se jedná o vůbec nejrychlejší kartu GeForce GTX 770 na trhu. 2 GB GDDR5 paměti kmitá na efektivním taktu 7010 MHz a komunikuje se svým okolím po 256bitové sběrnici. Karta vyžaduje 600W zdroj s dvěma 8pinovými konektory. 

Z obrazových výstupů je k dispozici DisplayPort a trojice Mini HDMI konektorů. Cena je v e-shopu GALAXY nastavena na baťovských 499,99 dolarů.

Zdroj: GALAXY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning