galaxy-nexus-a-android-4-0-se-predstavi-19-rijna-video
PCTuning Novinka

Galaxy Nexus a Android 4.0 se představí 19. října [video]

mirek-koci
Mirek Kočí
14. 10. 2011 09:00 15 Sdílej:

Google a Samsung představí ve čtvrtek novou verzi operačního systému Android. Dojde i k odhalení dalšího „Pure Google“ telefonu a zároveň nové vlajkové lodi robotické platformy – modelu Galaxy Nexus.

Reklama
Reklama

Tento týden v úterý se měla uskutečnit akce s názvem CTIA 2011, na níž měl být představen smartphone Google Galaxy Nexus a operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Nakonec k tomu ale nedošlo. Umřel Steve Jobs a konference byla odložena na neurčito.

Nepřehlédněte: Samsung Nexus odhalen. Představení se ale odkládá kvůli smrti Jobse

Dnes ale víme, že náhradní termín, ve kterém se akce uskuteční, je stanoven na 19.10, tj. na středu. Představení vylepšeného Androidu a nové vlajkové lodi proběhne v Hong Kongu od 10:00 AM, což znamená, že u nás si budete muset přivstat (4. hodina ranní). Akci můžete sledovat v tomto odkazu.

Pokud ale rádi vyspáváte, tak o nic nepřijdete. Já vstanu dříve a připravím pro vás online-textový přepis toho nejdůležitějšího.

Zdroj: Anandtech

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning