geforce-gtx-titan-v-cele-krase
Novinka GeForce GTX Titan v celé kráse

GeForce GTX Titan v celé kráse

Z. Obermaier

Z. Obermaier

17. 2. 2013 18:48 49

Podívejte se na fotografie GTX Titan, včetně PCB. Je to krasavice, pro nás s trochu trpkou příchutí

Reklama
Reklama
GeForce GTX Titan v celé kráse

Jak tvrdí internet, a my to nepotvrzujeme ani nevyvracíme, GTX Titan by měl být odhalen zítra, tedy za pár hodin. Úplně to pravda není, ale však uvidíte sami. Podívejme se na oficiální fotografie z ftp Nvidie jež vypustil server Egypt Hardware a kde se možná za chvilku ztratí. První obrázek ukazuje kartu celou, její DNA pochází očividně z GeForce GTX 690.

GeForce GTX Titan v celé kráse

Titán jež nenajde konkurenta pěkně dlouho ...

GeForce GTX Titan v celé kráse

PCB není nijak zvláštní, spíše naopak. Na obou stranách je 24 paměťových čipů, celková kapacita 6GB je vskutku luxusní. Jádro napájí šest fází, dvě zbylé jsou určeny pamětem. Řídící čip je stejně předpotopní jako na GeForce GTX 680. Jádro nemá Heat-Spreader, což je celkem překvapení na tak velký čip. Napájení není nijak extrémní, klasický 6+8 pin konektor. Kartu lze spojit do Tri-SLI a možná i do 4-Way SLI.

GeForce GTX Titan v celé kráse

 Chladič je sestaven z vapor-chamber komory a je velice tichý i v zátěži. TDP karty zvládne s přehledem a má svaly i na solidní taktování. Šasí karty je luxusně zpracované, chladič má prvky z magnézia, průhledné okénko a sexy vzhled. To aby za ty prachy uživatel nabyl dojmu, že si přece jen donesl domů něco extra.

GeForce GTX Titan v celé kráse

 

GeForce GTX Titan v celé kráse

Karta naživo, tentokrát jde o kousek z krabičky označené logem Asus. Ano, tušíte správně, Titan se bude prodávat jen jako GTX 690 - v referenčním provedení, bez výrazného loga dalšího výrobce (přeprodejce). Tedy na obrázku vidíme kartu od Asus, MSI, EVGA a dalších ...

Jak už jsem řekl, u nás recenze hned tak nebude. Stejně jako nikde jinde v ČR a okolí. Slíbil jsem Nvidii, že detaily do launche nesdělím. Řeknu jen jedno, jsme na Titan prý moc chudá země :) Více detailů někdy jindy. PS. Výrobci si to ale nemyslí, a Asus slíbil, že Titanů bude na pultech v ČR dostatek, tedy připravte úspory, tohle se vyplatí.

Zdroje: Egypt Hardware, Baidu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning