GeForce NOW: 10 novinek v knihovně pro tento týden
Novinka GeForce NOW: 10 novinek v knihovně pro tento týden

GeForce NOW: 10 novinek v knihovně pro tento týden

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 9. 2021 15:56

GeForce NOW nabízí řadu her zdarma. Týká se to nejen více než 90 free-to-play titulů, ale i bezplatných víkendů nebo pravidelných akcí na Epic Games Store, v rámci nichž se na dalších 7 dní chystá Speed Brawl. Ve službě tak lze hrát nejpopulárnější hry současnosti jako League of Legends nebo Fortnite. Právě druhá jmenovaná vstupuje do své 8. sezóny, která přináší nový battle pass a otevírá další kapitolu. 

Reklama
Reklama

Ve službě nechybí ani další zásadní free-to-play tituly a na své si tak přijdou třeba milovníci týmových akcí jako CS:GO, Warframe nebo Team Fortress 2. Boje plné magie zase nabídne Spellbreak a zápolení v aréně bohů přináší SMITE. 

To ale není vše. Tento týden přibývá do streamovací služby 10 her, z nichž polovina jsou naprosté novinky. Mezi nejvýznamnější přírůstky patří indie simulátor kultu Honey, I Joined a Cult, off-roadové závody WRC 9 FIA World Rally Championship a postapokalyptická akce Hard Truck Apocalypse / Ex Machina.

Kompletní seznam her, které tento týden přibyly do knihovny GeForce NOW, najdete níže:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning