geforce-now-laka-na-15-novych-her-a-rozsireni-podpory-rtx-funkci
Novinka GeForce NOW láká na 15 nových her a rozšíření podpory RTX funkcí

GeForce NOW láká na 15 nových her a rozšíření podpory RTX funkcí

Mirek Kočí

Mirek Kočí

15. 4. 2021 18:17

Tento týden v rámci čtvrtečních novinek v rámci programu GFN Thursday do GeForce NOW přibylo 15 nových her, nový obsah i rozšířená podpora RTX a DLSS. Členové se také mohou těšit na novou odměnu.

Reklama

Členové GeForce NOW nově získávají přístup k exkluzivním odměnám, jakými jsou např. hry zdarma, herní obsah nebo slevy. Tento týden získají skin Noble Oasis pro Spellbreak. Multiplayerová afantasy akce od Proletariat dostala minulý týden zatím největší update v podobě Spellbreak Chapter 2: The Fracture. Ten přinesl nový mód Dominion a zavedl ligy, ve kterých lze dosáhnout ranků od bronzového až po Legendu. Vylepšení doznaly i některé herní mechanismy.

Odměnu dnes jako první dostanou majitelé členství Founders, kteří pomohli službě v jejím rozjezdu. Následovat budou majitelé členství Priority, kterým bude zpřístupněna o den později, tedy zítra v pátek 16. dubna. 20. dubna pak bude odměna dostupná také majitelům bezplatného členství.

GeForce NOW láká na 15 nových her a rozšíření podpory RTX funkcí
i Zdroj: Pctuning

Několik her dnes také dostává podporu rozšíření nebo nových technologií. Path of Exile získává dostává podporu pro Path of Exile: Ultimatum, které kromě nových předmětů přináší ligu Ultimatum, osm nových skillů a support gemů, vylepšení Vaal schopností a změny v systému odměn.

Další hry jsou #RTXOn: Mortal Shell nyní podporuje ray tracing a DLSS. Medieval Dynasty a Observer System Redux pak díky DLSS mohou nově nabídnout lepší kvalitu obrazu při zachování snímkové frekvence.

Patnáctku přírůstků v katalogu her otevírá anime rouge-like novinka Nigate Tale vydaná 12. dubna. Nyní ji lze na Steamu zakoupit s 15% slevou.

Kompletní seznam:

 1. Nigate Tale (Steam, novinka – 12. dubna) – do 18. dubna sleva 15 %
 2. AO Tennis 2 (Steam)
 3. Beholder 2 (Steam)
 4. Far Cry 2: Fortune’s Edition (Epic Games Store)
 5. Outriders (Epic Games Store)
 6. Postal 4: No Regrets (Steam)
 7. Sheltered (Steam)
 8. Shio (Steam)
 9. Tomb Raider IV: The Last Revelation (Steam)
 10. Torchlight (Steam)
 11. Torchlight III (Steam)
 12. Trine: Enchanted Edition (Steam)
 13. Vigil: The Longest Night (Steam)
 14. Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (Steam)
 15. Yes, Your Grace (Steam)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning