geforce-rtx-3080-ti-je-v-obchodech-stoji-jako-bazarove-auto
PCTuning Novinka

GeForce RTX 3080 Ti je v obchodech. Stojí jako bazarové auto

Mirek Kočí
Mirek Kočí
6. 5. 2021 17:30 3 Sdílej:

Nové grafiky GeForce RTX 3080 Ti už několik týdnů míří do různých centrál, odkud se dále přeposílají do obchodů a dalších skladů. Oficiálně se mají zažít prodávat až v červnu, ale celá věci si tak trochu žije svým vlastním životem a výsledkem je, že už se první kusy dostávají mezi lidi.

Reklama
Reklama

Karta je třeba zákazníkům k dispozici ve Spojených arabských emirátech, kde se prodává v přepočtu za 3 500 dolarů (75 tisíc korun). Tamní e-shopy mají skladem MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X a Gigabyte RTX 3080 Ti Gaming OC.

A nelze se příliš divit, že mnoho zákazníků nabídku, která se rozhodně nedá označit za výhodnou, přesto využije. O grafiku je obrovský zájem. Čekalo se na ni celé měsíce a v prodeji se ve velkém objemu neobjeví. Takže kdo se ke kartě nedostane včas, bude mít na dlouhou dobu zase smůlu.

Oficiální zahájení prodeje GeForce RTX 3080 Ti se dozvíme až na konci května. Vše však nasvědčuje tomu, že k němu dojde 10. června. Je totiž pravidlem, že prodej bývá spuštěn den po skončení NDA. To v případě GeForce RTX 3080 Ti padne 9. června.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning