genius-predstavil-2-1-reprosoustavu-pro-pocitacove-hrace
Novinka Genius představil 2.1 reprosoustavu pro počítačové hráče

Genius představil 2.1 reprosoustavu pro počítačové hráče

Ondřej Košťál

Ondřej Košťál

10

Genius představil nové reproduktory, určené zejména hráčům. Uživatele zaujmou především moderním designem doplněným červenou barvou.

Reklama

Nové reproduktory nesou označení

SW-G2.1 1250

a jsou tvořeny dvěma satelity, subwooferem a zesilovačem. Sestava má udávaný hudební výkon RMS 38 W, z něhož má každý satelit 9 W a subwoofer 20 W. Velice designově povedené reproduktory a subwoofer ještě doplňuje 5,25" zesilovač, který slouží zároveň jako ovladač hlasitosti a basů. Nalezneme na něm třeba také vstup pro mikrofon a výstup na sluchátka. Mnozí z vás si jistě všimli podobnosti s SW-V2.1 1250. Novým SW-G2.1 1250 byl zlepšen parametr odstup signál od šumu, který je nyní 90 dB. Impedance řídící jednotky je 8

Ω satelitů pak 4

Ω.

Satelity mají rozměry

112 × 140

×

99 mm

, ovládací panel

60

×

170

×

154 mm

a subwoofer

230

×

215,5

×

237,5 mm

. Celková hmotnost celé sestavy je 4,87 kg. Reprosoustavu už je možné zakoupit u českých prodejců za doporučenou cenu 949 Kč.


Genius představil 2.1 reprosoustavu pro počítačové hráče
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: TZ Genius


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama