Givery.cz: Dárkové poukazy pro každou příležitost
i Zdroj: Givery
Novinka Givery.cz: Dárkové poukazy pro každou příležitost

Givery.cz: Dárkové poukazy pro každou příležitost

Komerční sdělení
15. 11. 2023 13:00

Chcete udělat svým blízkým radost, ale nejste si jisti, co by je potěšilo nejvíce? S Givery.cz máte vždy dokonalý dárek na dosah ruky. Naše dárkové poukazy nabízejí řešení pro každou příležitost, a to bez zbytečného stresu – nemusíte se zabývat výběrem konkrétního produktu. Obdarovaný si může sám vybrat to, co jej láká. Můžete si tak být jisti, že váš dárek bude přijat s úsměvem.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Jaké jsou výhody dárkových poukazů Givery?

  • Rozmanitost výběru: Na Givery.cz najdete dárkové poukazy online od oblíbených značek, které pokryjí širokou škálu oblastí. Ať už chcete udělat radost milovníkovi módy, elektroniky nebo kulturních zážitků, máme pro vás řešení.
  • Rychlé a snadné nakupování: Nákup dárkového poukazu na Givery.cz je rychlý a snadný. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky dárkových poukazů. Následně si sami určíte hodnotu poukazu a zvolíte metodu doručení. Po připsání platby zasíláme dárkový poukaz ihned.
  • Flexibilní možnosti platby: Zaplaťte pohodlně převodem, platební kartou nebo dokonce hotově prostřednictvím terminálů Sazka.
  • Různé způsoby doručení: Umožňujeme klasické online doručení poukazu e-mailem, ale nabízíme také možnost poukaz zaslat poštou v krásném dárkovém balení.
  • Nákupní rádce: Na Givery si své dárkové poukazy můžete vybrat ještě snadněji za pomocí speciálního nákupního rádce. V jednoduché nabídce si vyberete, pro koho bude dárkový poukaz určen, a stránka Vám chytře doporučí vhodné dárkové poukazy pro Vámi zvolenou kategorii.
Givery.cz: Dárkové poukazy pro každou příležitost
i Zdroj: Givery

Unikátní nabídka značek na Givery.cz

Na Givery je k dispozici široký výběr dárkových poukazů od populárních značek, mezi které se řadí například Netflix, Alza, Zalando nebo H&M. Můžete také zakoupit univerzální poukaz Givery už od 300 Kč, který umožňuje vybírat mezi všemi online dárkovými poukazy z naší nabídky.

Mezi zajímavé produkty na Givery patří momentálně například:

  • Netflix - poukaz na předplatné pro sebe nebo jako dárek již od 400 Kč
  • Zalando - poukaz do jednoho z největších evropských obchodů s módou již od 300 Kč
  • Xbox Game Pass - poukaz v různých variantách (pro PC, Game Pass Core) již od 499 Kč
  • Ticketmaster - dárkový poukaz pro milovníky kultury již od 1000 Kč
  • Voyo - poukaz ke sledování seriálů online již od 159 Kč
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama