halloween-prinasi-hororove-tituly-v-baleni-vsech-headsetu-htc-vive
Novinka Halloween přináší hororové tituly v balení všech headsetů HTC Vive

Halloween přináší hororové tituly v balení všech headsetů HTC Vive

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 10. 2020 13:15

Populární tituly Arizona Sunshine, Five Nights at Freddy`s VR a Paranormal Activity: The Lost Soul spolu se dvěma měsíci Viveport Infinity zdarma získá každý, kdo headset pořídí do 1. listopadu.

Reklama
Reklama

Neexistuje médium, které by hororové zážitky zprostředkovalo tak, jako virtuální realita. I proto společnost HTC pro nové zákazníky přichystala dárek v podobě hororových titulů v balení. Příslušný kód k získání předplatného i přibalených titulů naleznou fanoušci v balení nového headsetu od úterý 27. října až do soboty 1. listopadu.

Na příjemný bonus se mohou těšit i stávající uživatelé platformy Viveport bez ohledu na to, jaký headset vlastní. Na ně čeká děsivá adventura The Walking Dead: Saints & Sinners, která se řadí mezi nejlepší VR tituly roku 2019. Stačí, aby měli aktivní, nebo do 3. listopadu aktivovali roční předplatné služby Infinity a hru nainstalovali. Pak už navždy zůstane v jejich knihovně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning