herni-portal-grunex-porada-turnaj-ve-strilecce-doom-hraje-se-o-15-000-kc
PCTuning Novinka

Herní portál Grunex pořádá turnaj ve střílečce Doom. Hraje se o 15 000 Kč

mirek-koci
Mirek Kočí
20. 5. 2016 12:30 Sdílej:

Vyražte sbírat fragy v nové hře Doom, která se pro veřejnost otevřela teprve před pár dny, ale okamžitě se stala velmi oblíbenou. Vzhledem k nedávnému vydání tohoto titulu neměl nikdo čas jej vyloženě trénovat, a tak se v turnaji ukáže, kdo má prostě a jednoduše surový talent na hry. Hraje se formou 1v1, tedy jeden na jednoho!

Reklama
Reklama

Na turnaji nejprve proběhnou dvě kvalifikační kola, čtyři nejlepší hráči z každé kvalifikace se pak utkají ve streamovaném finále. Zde je přehled, kdy se tyto části turnaje uskuteční.

  • 1. kvalifikace 25. 5.
  • 2. kvalifikace 4. 6.
  • Finále 12. 6.

registrujte se ZDE

Čtyři nejlepší hráči si mezi sebe rozdělí 15 000 Kč, takto budou ohodnocena jednotlivá umístění:

  1. místo - 6 000 Kč
  2. místo - 4 000 Kč
  3. místo - 3 000 Kč
  4. místo - 2 000 Kč

Turnaj proběhne formou 1v1 a každý duel se bude hrát na dva vítězné zápasy (best of 3). Kompletní pravidla a další informace najdete na www.GRUNEX.com

A pokud ještě nemáte nového Dooma ve své sbírce her, můžete využít stokorunovou slevu! Stačí, když na CZC.cz zadáte při koupi této hry unikátní kód GRUNEX100Doom.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning