honor-chysta-znovuotevreni-prodejniho-stanku-v-prazskem-oc-chodov
PCTuning Novinka

Honor chystá znovuotevření prodejního stánku v pražském OC Chodov

mirek-koci
Mirek Kočí
11. 6. 2019 11:00 Sdílej:

Značka Honor plánuje v pátek 14. června slavnostní znovuotevření pop-up stánku v OC Chodov. K této příležitosti si výrobce pro své zákazníky připravil spoustu slev. Na znovuotevření plynule naváže třetí setkání fanoušků se zástupci společnosti.

Reklama
Reklama

V rámci opětovného otevření pop-up storu mohou zákazníci nakupovat s velkou slevou. Za polovinu pořídí některé modely smartphonů jako například View 20 nebo Play. Telefon Honor 8A pak nový majitel získá se slevou 40 procent.

Výhodně mohou fanoušci nakoupit i hodinky Honor Watch v černé barvě, čekat na ně bude 60% sleva. A o 60 % levnější budou i bezdrátová sluchátka FlyPods Lite, která jsou dubnovou novinkou na trhu. Téměř zadarmo pak bude fitness náramek Band 3, na který se vztahuje 90% sleva. Počet kusů je omezen, takže platí staré známé, že kdo dříve přijde… Prodejní stánek zahájí akční prodej ve 14:00 hodin.

Na znovuotevření plynule naváže třetí setkání fanoušků se zástupci Honor. Předchozí dvě měla velký úspěch, a proto se i tentokrát bude o vstup soutěžit na sociálních sítích značky. Výherci si užijí nevšední zážitek a dozvědí se vše a aktuálních novinkách ze stáje Honoru. Zároveň budou k dispozici odborníci výrobce, kteří zájemcům zodpoví jejich případné dotazy, a to i toho technického rázu. Setkání začne v 15:30 hodin a odehraje se v prostoru Óčko Óbejváku, jehož je Honor partnerem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning