honor-hleda-testery-pro-fitness-hodinky-watch-es-neodejdou-s-prazdnou
Novinka Honor hledá testery pro fitness hodinky Watch ES. Neodejdou s prázdnou

Honor hledá testery pro fitness hodinky Watch ES. Neodejdou s prázdnou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 10. 2020 12:25

Zajímáte se o nové technologie? Honor opět hledá testery. Tentokrát pro fitness hodinky Watch ES s až desetidenní výdrží baterie a 95 sportovními režimy. Program startuje dnes a výrobce vybere až 20 testerů, kteří rozhodně neodejdou s prázdnou.

Reklama
Reklama

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 500 Kč na právě nákup fitness Watch ES. Ti nejaktivnější se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Honor hledá testery pro fitness hodinky Watch ES. Neodejdou s prázdnou

Jakou mají výbavu?

Díky dotykovému displeji AMOLED, řadě přizpůsobitelných ciferníků i velkému výběru barevných silikonových řemínků jsou hodinky Watch ES zajímavým módním a chytrým doplňkem pro každý styl a příležitost. Obsahují 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a až 44 animovaných pohybových cvičení, které přesně demonstrují, jak správně cvičení provádět.

Závěrem dodejme, že přihlásit do testování se můžet do 22. října.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning