htc-pripravilo-na-black-friday-poradnou-hromadu-slev-i-tituly-zdarma
Novinka HTC připravilo na Black Friday pořádnou hromadu slev i tituly zdarma

HTC připravilo na Black Friday pořádnou hromadu slev i tituly zdarma

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 11. 2020 17:30

Fanoušky potěší slevy na headsety i nejoceňovanější VR hru Half-Life: Alyx v balení. Zvýhodněné předplatné ve službě Viveport Infinity a hororový titul Phasmophobia pro roční předplatitele zdarma ocení také majitelé headsetů Oculus, Valve a Windows Mixed Reality.

Reklama

Společnost HTC již nyní představila zvýhodněné nabídky pro letošní Black Friday. Zájemci o virtuální realitu se mohou těšit na slevu na sady HTC Vive Cosmos a HTC Vive Cosmos Elite ve výši 2 500 Kč. K headsetům Cosmos Elite, Vive Pro a Vive Pro EYE pak výrobce přiloží kód ke stažení VR hitu Half-Life: Alyx.

Uživatelé, kteří již VR headset vlastní, pak ocení 15% zvýhodnění předplatného ve službě Viveport Infinity. Ti, kteří využívají roční předplatné, se navíc mohou těšit z bezplatné nabídky hororového titulu Phasmophobia s kooperativním online režimem pro 4 hráče. Zmíněné slevy jsou dostupné na stránkách www.vive.com, www.viveport.com a u vybraných partnerů až do 30. 11. 2020.

HTC připravilo na Black Friday pořádnou hromadu slev i tituly zdarma
i Zdroj: PCTuning.cz

V rámci letošního Black Friday společnost neopomněla ani uživatele konkurenčních headsetů. Platforma Viveport Infinity je totiž otevřena všem bez omezení. Slevy 15 % na nákup předplatného tak ocení i majitelé headsetů Oculus Rift S, Valve Index a Windows Mixed reality. V nedávné době výrobce doplnil i podporu pro Oculus Quest propojený s PC prostřednictvím kabelu Oculus Link.

Pro uživatele s ročním předplatným výrobce připravil další bonus. Zdarma získají placenou hororovou hru Phasmophobia studia Kinetic Games. Ta nabízí kromě režimu pro jednoho hráče i možnost online spolupráce.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama