htc-zasadne-snizuje-ceny-u-virtualni-relity-vive-pro
PCTuning Novinka

HTC zásadně snižuje ceny u virtuální relity Vive Pro

Mirek Kočí
Mirek Kočí
10. 1. 2020 14:00 Sdílej:

Společnost HTC dnes oznámila snížení cen vrcholných VR headsetů Vive Pro. Pokles ceny se týká nejen kompletní sady Vive Pro Full Kit, ale také dostupnější varianty se základnovými stanicemi verze Steam VR 1.0 i samostatného headsetu Vive Pro HMD.

Reklama
Reklama

Kompletní sada se základnovými stanicemi verze Steam VR 2.0, které umožňují rozšíření herního prostoru až na velikost 10 krát 10 metrů nyní fanoušci VR získají za 31 190 Kč. Sada HTC Vive Pro Starter Kit, která i přes použití základnových stanic Steam VR 1.0 umožňuje sledování pohybu na ploše 4 krát 4 metry má nyní cenu 25 990 Kč. A samostatný headset pak uživatelé získají za 16 790 Kč.

Nové ceny platí jak na stránkách www.vive.com, tak v obchodě Alza.cz a u všech oficiálních prodejců. Pro varianty virtuální reality od HTC nabízejí např. OLED obrazovky s vysokým rozlišením, duální mikrofon s aktivním potlačením okolních ruchů, podporu bezdrátového adaptéru s technologií Wi-Gig, Hi-Res sluchátka nebo bezkonkurenční pohodlí zajištěné optimalizovanými stélkami, dokonalým vyvážením headsetu a dostatkem prostoru, který ocení uživatelé s dioptrickými brýlemi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning