huawei-chysta-smartphone-s-kulatym-otvorem-v-displeji
PCTuning Novinka

Huawei chystá smartphone s kulatým otvorem v displeji

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 11. 2018 10:00

První smartphony s „vyvrtanou“ dírou pro umístění selfie kamerky se nezadržitelně blíží. Již bylo potvrzeno, že originální výřez dostane Samsung Galaxy A8s. Objevit se však má až zkraje příštího roku na veletrhu CES. Prvenství pro sebe tak uzme Huawei, který smartphone s miniaturním otvorem v levém horním rohu displeje představí už příští měsíc. Vyplývá to ze zveřejněné upoutávky. Další detaily na serveru Weibo už bohužel zveřejněny nebyly.

Reklama
Reklama

Můžeme jen spekulovat, zda nový Huawei bude svou výbavou spadat do střední třídy. Bylo by to ale logické. Je obvyklé, že výrobci některé inovativní funkce nejprve zkouší u cenově dostupnějších telefonů, aby je pak časem, až vychytají veškeré mušky, nasadili ve vlajkových modelech. S takzvaným displejem typu Infinity-O se tak s největší pravděpodobností setkáme i u vrcholné řady P30. Některá média pak spekulují, že „díru“ v displeji si vyslouží i chystaný Samsung Galaxy S10.

Huawei chystá smartphone s kulatým otvorem v displeji

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning