huawei-mate-30-dostane-dva-40mpx-fotoaparaty
Novinka Huawei Mate 30 dostane dva 40Mpx fotoaparáty

Huawei Mate 30 dostane dva 40Mpx fotoaparáty

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 8. 2019 17:30 1

Huawei Mate 30 Pro se se chystá posunout laťku mobilní fotografie opět o stupeň výš. Naznačuje to informace, kterou zveřejnil provozovatel ostře sledovaného twitterového účtu @RODENT950, který se zaměřuje na odhalování dosud nepředstavených smartphonů.

Reklama
Reklama

Během podzimu, nejspíše někdy v průběhu října, Huawei odhalí nové zástupce modelové línie Mate. Nejvybavenější z novinek bude Mate 30 Pro, který se stane vlajkovou lodí čínské společnosti po zbytek roku.

Telefon by měl nabídnout hned čtveřici špičkových fotoaparátů. Hlavní snímač dostane rozlišení 40 Mpx a objektiv CineLens  se světelností f/1.4 - f/1.6 pro dechberoucí záznam fotografií a zejména videa. Chybět nemá ani 8Mpx senzor s pětinásobným optickým přiblížením, 40Mpx širokoúhlý snímač s úhlem záběru 120 stupňů a snímač typu ToF (Time of Flight) pro snímání hloubky ostrosti

Z dostupných informací víme, že displej Mate 30 Pro má mít úhlopříčku 6,71 palce, vysoké rozlišení a bude po bocích zahnutý. Brutální výkon telefonu propůjčí čipová sada Kirin 985 (990), kterou doplní až 12 GB RAM a minimálně 256GB úložiště. Dále bychom se měli dočkat operačního systému Android Q s nadstavbou EMUI 10, podpory ultrarychlého 5G internetu nebo obří baterie kapacity 4 200 mAh s podporu rychlého nabíjení s výkonem až 55 Wattů.

Huawei Mate 30 dostane dva 40Mpx fotoaparáty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning