huawei-mate-30-pro-nabidne-pokrocile-snimani-obliceje
Novinka Huawei Mate 30 Pro nabídne pokročilé snímaní obličeje

Huawei Mate 30 Pro nabídne pokročilé snímaní obličeje

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 7. 2019 14:00

Letos na podzim se dočkáme premiéry série chytrých telefonů Huawei Mate 30. Nejvybavenějším bude model Mate 30 Pro, který zatopí nejlepší konkurenci, tedy novým iPhonům a Galaxy S10+. Jak tento smartphone bude vypadat, naznačuje fotografie čelního skla.

Reklama
Reklama

Spolehlivý twitterový účet Ice universe, který pravidelně na webu „propálí“ co může, přichází tentokrát s kvalitními snímky čelní strany chystaných huaweiů Mate 30 a Mate 30 Pro. Pakliže jsou fotografie autentické, tak u obou telefonů nebude chybět moderní 3D skenování obličeje s infrapřísvitem pro odemčení i ve tmě.

Nový Mate 30 Pro bude představovat to nejlepší z dílen čínského gigantu. Displej smartphonu má mít úhlopříčku 6,71 palce, vysoké rozlišení a bude zahnutý, telefonu nemá chybět ani bezdrátové dobíjení. Přítomna bude odolnost vůči vodě a prachu (IP68) a obří baterie (4 200 mAh) s podporu rychlého nabíjení s výkonem až 55 Wattů.

Huawei Mate 30 Pro nabídne pokročilé snímaní obličeje

Brutální výkon telefonu propůjčí čipová sada Kirin 985 (990), kterou doplní až 12 GB RAM a minimálně 256GB úložiště. Vylepšení oproti modelu Mate 20 Pro se dočká i úžasný fotoaparát: hlavní snímač Sony IMX6xx s rozlišením 40 Mpx má mít objektiv se světelností f/1.5, doplní ho periskopická kamerka schopná desetinásobného hybridního zoomu s rozlišením 8 Mpx a ToF senzor pro zaznamenávání informací o hloubce scény. Velkým vylepšením projde širokoúhlý snímač, který nabídne rozlišení 40 megapixelů.

Dále bychom se měli dočkat operačního systému Android Q s nadstavbou EMUI 10 a podpory ultrarychlého 5G internetu. Představení telefonů Huawei série Mate 30 Pro se dočkáme už v říjnu.

Huawei Mate 30 Pro nabídne pokročilé snímaní obličeje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning