huawei-predstavi-notebook-s-revolucnim-displejem
Novinka Huawei představí notebook s revolučním displejem

Huawei představí notebook s revolučním displejem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 8. 2020 12:00

Podle na sobě několika nezávislých zdrojů plánuje společnost Huawei už brzy představit revoluční notebook. Přelomovým prvkem výbavy u nového stroje bude displej. Má mít rozlišení 3K s poměrem stran 3:2 a hlavně – žádné postranní rámečky.

Reklama
Reklama

Mnoho informací o novém počítači na veřejnost zatím neuniklo. Zpráva pouze uvádí, že Huawei uvede notebook s „plovoucím celoobrazovkovým designem“ bez rámečků, což má přinést pohlcující uživatelský zážitek.

S novým notebookem se bude snažit vyšvihnout i dceřiná společnost Honor. Ta má připravovat MagicBook SE. Ten bude zaměřen zejména na studenty, kteří mají hluboko do kapsy a počítají každou korunu. V současné době má Honor v nabídce modely MagicBook 14 a MagicBook 15. Oba lze pořídit zhruba za 15 tisíc korun s DPH.

Huawei představí notebook s revolučním displejem

Přelomový notebook od Huawei bude představen 19. srpna. Levný notebook od Honoru si premiéru odbude později v letošním roce na samostatné keynote.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning