huawei-vyviji-tri-nove-notebooky-s-windows-10
PCTuning Novinka

Huawei vyvíjí tři nové notebooky s Windows 10

Mirek Kočí
Mirek Kočí
13. 4. 2017 10:00 Sdílej:

Podle zahraničních serverů jsou v přípravě hned tři konvertibilní notebooky od Huawei. Všechny poběží na Windows 10 a budou osazeny procesory od Intelu. V prodeji se s novinkami setkáme pod názvy MateBook E, MateBook X a MateBook D.

Reklama
Reklama

Huawei MateBook byl představen loni na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně a vzbudil poměrně hodně pozornosti. Zejména proto, že Huawei je na evropském trhu zaveden jako výrobce chytrých telefonů a telekomunikační infrastruktury a nikoli jako výrobce počítačů.

Na celkem úspěšný původní model by měla zanedlouho navázat trojice novinek MateBook E, MateBook X a MateBook D.

První z této trojky MateBook E by měl představovat aktualizovanou variantu původní verze, přičemž vě výbavě tohoto přístroje nemá chybět procesor Intel Core M (Cherry Trail) nebo 4 GB RAM.  MateBook X dostane 15palcový displej, čip Intel Core i5 a 8 GB RAM, zatímco o modelu MateBook D v tuto chvíli víme pouze to, že přinese menší 12,5palcovou obrazovku. Půjde tedy o kompaktnější zařízení, než jakým bude provedení „X“.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning