hybrid-smartphonu-a-tabletu-padfone-s2-od-asusu-dorazi-na-trh-na-jare-2016-bude-mit-soc-snapdragon-820
PCTuning Novinka

Hybrid smartphonu a tabletu Padfone S2 od Asusu dorazí na trh na jaře 2016, bude mít SoC Snapdragon 820

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
21. 7. 2015 06:00 Sdílej:

Společnost Asus údajně pracuje na novém zařízení řady Padfone, které bude opět kombinací chytrého telefonu, který lze transformovat do podoby tabletu. Jeho označení by mělo být Padfone S2.

Reklama
Reklama

Na twitterové stránce Leaksfly se nyní objevily první informace o chystaném zařízení, z nichž je patrné, že půjde o skutečný high-end. Mozkem zařízení totiž bude špičkové SoC Snapdragon 820 od společnosti Qualcomm, kterému budou sekundovat 4 GB operačních pamětí. 

 

Displej samotného telefonu bude 5,5" a nabídne rozlišení Quad HD, neboli 2560 × 1440 pixelů. Zákazníci si budou patrně moci vybrat ze 32GB nebo 64GB úložiště. Zákazníky by mohl odlovit také 20,7Mpx zadní fotoaparát doplněný na čele telefonu 8Mpx fotoaparátem. O napájení samotného smartphonu se bude starat 3060 mAh baterie. Tabletový dok nicméně nabídne vlastní baterii s kapacitou 5100 mAh. 

 

O dokovacím tabletu Padfone S2 se toho zatím moc neví. Jisté je pouze to, že bude mít 10palcovou úhlopříčku displeje. Podle zmíněného zdroje by se mělo toto netradiční zařízení objevit na trhu v březnu příštího roku. 

 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning