hyperx-uvadi-chargeplay-clutch-pro-mobilni-telefony-na-nas-trh
Novinka HyperX uvádí ChargePlay Clutch pro mobilní telefony na náš trh

HyperX uvádí ChargePlay Clutch pro mobilní telefony na náš trh

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2020 10:45

ChargePlay Clutch už není exkluzivní pouze pro vybrané evropské země a mobilní hráči můžou jásat. O co jde? Jedná se o sofistikovaný úchyt na mobilní telefon, který je ideální pro hráče mobilních her preferující bezdrátové nabíjení svých zařízení. Navíc má příjemnou povrchovou úpravu pro dlouhé paření a ideální úchop, takže si hráči nemusí nadále lámat palce u svých oblíbených titulů.

Reklama
Reklama

Ze zadní části zařízení je odpojitelná powerbanka s kapacitou 3 000 mAh, která může prodloužit čas strávený hraním a nabízí drátové i bezdrátové nabíjení. Uchycená je na magnetech a můžete ji samostatně nabíjet, zatímco pořád používáte zbytek úchytu. Externí zdroj energie má navíc vlastní LED indikátor stavu nabití.

HyperX uvádí ChargePlay Clutch pro mobilní telefony na náš trh

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je navržený tak, aby bezpečně a snadno uchytil většinu chytrých telefonů ve velikosti od 129 mm až do 172 mm a tloušťce až 13 mm. Mimochodem, držák od HyperX získal i prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2020 v kategorii mobilní herní zařízení. Při udělování cen bylo hlavně vyzdviženo pohodlí, design a možnost dobíjet telefon z vestavěné powerbanky.

Dostupnost:

ChargePlay Clutch je nyní dostupný za cenu 1 799 Kč u vybraných prodejců a v HyperX online obchodu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning