ii-lan-finale-playzone-lig-se-uskutecni-tento-vikend
Novinka II. LAN finále PLAYzone lig se uskuteční tento víkend

II. LAN finále PLAYzone lig se uskuteční tento víkend

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 10. 2016 13:00 1

Začátkem roku 2016 se pořadatel Mistrovství České republiky v počítačových hrách, agentura PLAYzone, rozhodla obnovit – v dřívějších letech velice populární – PLAYzone ligy. Premiéru si obnovené ligy odbyly koncem ledna, v letních měsících poté odstartovala druhá sezóna a její online základní část ve hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive a Hearthstone. Tohle snažení vyvrcholí již tento víkend v Komerčně industriálním parku Kbely v rámci velkolepé akce s názvem Red Bull Ultimátní Hráč 2016.

Reklama

Ve všech herních titulech se nejlepší domácí týmy a hráči utkaly dvakrát každý s každým, z celkových osmi účastníků na říjnové LAN finále míří pouhá čtveřice těch úplně nejlepších, ta vybraná elita. PLAYzone ligy díky své dotaci bodů do klasifikace Mistrovství ČR přilákaly kompletní domácí špičku – vítěz ligy si připíše až 2 000 MČR bodů na své konto, v každé hře se bodů rozdá celkem 7 200. Mimo důležitých bodů se na II. LAN finále bojuje o celkovou odměnu v hodnotě 56 000 Kč.

Na premiérovém LAN finále hráči bojovali v holešovické Alza TechZone, tentokrát se akce přesouvá na východ Prahy, konkrétně do městské části Kbely. Čtyři nejlepší hráči a týmy ve třech herních titulech čeká finále II. sezóny PLAYzone lig v rámci Red Bull Ultimátního Hráče, díky čemuž se očekává početný fanouškovský kotel při finálových zápasech. Tyto finálové zápasy budou také živě vysílány v rámci přenosu RBUH na internetové televize Twitch.tv/Alza za doprovodu nejznámějších komentátorských hlasů domácí scény.

Důležitou informací je také samotný harmonogram. Vyvrcholení Hearthstone ligy odstartuje v sobotu od 10:00 a velké finále je na programu od 14:30. Následovat bude dvoudenní klání v CS:GO, na jehož očekávané grandfinále se můžete těšit v neděli od 11:30. Tohle vše doplní nedělní boje v League of Legends, které finálovým zápasem od 15:00 uzavře celou akci II. LAN finále PLAYzone lig.

Další informace o druhé sezóně dlouhodobých PLAYzone lig a samotném LAN finále 15. a 16. října v Praze – Kbelích budou postupně zveřejňovány na webových stránkách PLAYzone. Lístky na celý víkend stojí 100 Kč a lze je zakoupit skrze portál Goout.net.

II. LAN finále PLAYzone lig se uskuteční tento víkend
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: PLAYzone TZ

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama