jake-novinky-byste-si-prali-v-ios-6
Apple Novinka Jaké novinky byste si přáli v iOS 6?

Jaké novinky byste si přáli v iOS 6?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 6. 2012 18:00 17

Přestože nová verze iOS už pomalu klepe na dveře, stále nic oficiálně potvrzené nebylo a internetem se šíří pouze spekulace. Pojďme se společně bavit o iOS 6 – o tom, co by se v systému nejspíše objeví a co vám v systému nejvíce chybí.

Reklama

Za necelou hodinu začne v Moscone Convention Centra v San Franciscu očekávaná keynote Applu, na které bude představena nová verze mobilního operačního systému iOS a OS X 10.8 Mountain Lion.

iOS 6 by mělo přinést řadu více či méně důležitých novinek. Nikdo zatím nemůže s jistotou říct, jaké nové funkce do systému jablečný kolos implementuje. Všeobecně se však počítá s novými mapami, integrací Facebooku či mírným faceliftem grafického rozhraní (rozuměj jinou barvou).

Nepřehlédněte: Nový iOS 6 zítra ke stažení. Podporu nedostal první iPad a 3. generace iPodu touch

A tak asi není od věci si na tohle téma trochu zaspekulovat. Proto se vás ptáme, co si v iOS 6 přejete vy? Jaké funkce v jablečném mobilním systému nejvíce postrádáte? Jsou to widgety, jedna z největších devíz Androidu, rychlý přístup k funkcím (WiFi, 3G, atp.), větší integrace aplikací třetích stran do systému nebo vylepšené notifikační centrum?

Nebo vám schází úplně něco jiného, jako například stále nedotažené využití odemykací obrazovky? Nezapomeňte se s námi podělit o vaše názory v komentářích pod článkem.

Jaké novinky byste si přáli v iOS 6?
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama