Jaro je tady a GOG proto zahájil velký jarní výprodej
i Zdroj: GOG
Novinka Jaro je tady a GOG proto zahájil velký jarní výprodej

Jaro je tady a GOG proto zahájil velký jarní výprodej

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

23. 3. 2022 10:45

Tisíce titulů čekají na své kupce, sbírky na své rozšíření a majitelé GOGu na své provize.

Reklama

Osobně mám GOG nejradši ze všech herních platforem, protože nabízí jak nové pecky, tak pradávné klenoty, dlící v prachu minulosti. Mohu si tak připomenout doby, kdy svět byl prostší a bezstarostnější (aspoň pro mě). Současný výprodej „Games Festival Spring Edition“ nabízí víc jak 4000 zlevněných titulů a potrvá do 4. dubna. Pokud nestihnete nakoupit, nevadí, GOG bývá na různé slevy poměrně štědrý.

Z ohromné nabídky bych poukázal třeba na Cyberpunk 2077 za €29.99, který byl nedávno opět updatován a to na verzi 1.52. Pokud patříte jako já mezi ty, jež si raději počkají na spravenou a zlevněnou hru, nastal náš čas.

 Mezi další klasické trháky patří série Zaklínač, Diablo, Metro 2033, Stalker, Sim City a stovky dalších. Jako geniální dílo z devadesátých let bych vybral Realms of the Haunting za směšných €0.59, kombinace 3D akce a adventure s řešením dosti složitých hádanek a na tu dobu přímo ďábelským zpracováním. Troufám si tvrdit, že bez návodu bude herní vřava ROTH trvat pěkných pár týdnů. Pařbě zdar.


 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama