Kingdom Come: Deliverance prodalo více než 4 miliony kopií
Novinka Kingdom Come: Deliverance prodalo více než 4 miliony kopií

Kingdom Come: Deliverance prodalo více než 4 miliony kopií

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 11. 2021 16:14

Českou hru Kingdom Come: Deliverance od vývojářů Warhorse Studios si koupily již čtyři miliony hráčů. Jedná se o číslo, které kombinuje prodeje verzí pro PC i herní konzole, respektive PlayStation a Xbox. Vyplývá to z finanční zprávy Embracer Group.

Reklama
Reklama

Kingdom Come vyšlo v roce 2018. Jedná se o realistickou hrou na hrdiny zasazenou do Čech roku 1403, kdy Zikmund Lucemburský unesl svého bratra a krále Václava IV. a pokusil se ujmout vlády nad českými zeměmi. Nabízí detailní otevřený svět vymodelovaný s důrazem na historickou věrnost. Hráč se v ní ujímá role syna kováře Jindřicha, který jako jediný přežil nájezd žoldácké armády.

Hra byla po několik týdnů po svém vydání první nejprodávanější na distribuční platformě Steam a dostala se tak i před fenoménální PlayerUnknown’s Battlegrounds. Duchovním otcem Kingdom Come: Deliverance je Daniel Vávra, tedy osoba stojící za hrou Mafia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning