kingston-digital-predstavil-nove-odolne-microsd-karty-high-endurance
Novinka Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance

Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 4. 2019 16:00 1

Společnost Kingston představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Novinka je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Reklama

High Endurance Kingston zkonstruoval k použití v náročných podmínkách, karta je odolná před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením.

„Záběry zachycené domácími bezpečnostními systémy a automobilovými kamerami mohou být neuvěřitelně cenné. Uživatelé potřebují jistotu, že jejich paměťové karty se vyrábějí tak, aby vydržely extrémní podmínky a zároveň poskytovaly stabilní paměťové řešení k ukládání důležitých záznamů, když to majitelé nejvíce potřebují,“ řekl Tiago Gomes, obchodní manažer flash produktů Kingston pro region EMEA.

Karty Kingston High Endurance jsou dostupné v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB a výrobce na ně poskytuje dvouletou zárukou a bezplatnou technickou podporou. V nejvyšší nabízené kapacitě karta pojme až 20 000 hodin plynulého videozáznamu v rozlišení 1080p, tvrdí výrobce.

Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama