kingston-digital-predstavil-nove-odolne-microsd-karty-high-endurance
Novinka Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance

Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 4. 2019 16:00 1

Společnost Kingston představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Novinka je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery.

Reklama
Reklama

High Endurance Kingston zkonstruoval k použití v náročných podmínkách, karta je odolná před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením.

„Záběry zachycené domácími bezpečnostními systémy a automobilovými kamerami mohou být neuvěřitelně cenné. Uživatelé potřebují jistotu, že jejich paměťové karty se vyrábějí tak, aby vydržely extrémní podmínky a zároveň poskytovaly stabilní paměťové řešení k ukládání důležitých záznamů, když to majitelé nejvíce potřebují,“ řekl Tiago Gomes, obchodní manažer flash produktů Kingston pro region EMEA.

Karty Kingston High Endurance jsou dostupné v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB a výrobce na ně poskytuje dvouletou zárukou a bezplatnou technickou podporou. V nejvyšší nabízené kapacitě karta pojme až 20 000 hodin plynulého videozáznamu v rozlišení 1080p, tvrdí výrobce.

Kingston Digital představil nové odolné microSD karty High Endurance

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning