Xbox Series X
PCTuning Novinka

Konzole Xbox Series X dostane technologii AMD FidelityFX Super Resolution

Mirek Kočí
Mirek Kočí
7. 6. 2021 13:26 Sdílej:

Společnost Microsoft potvrdila, že její konzole nové generace Xbox Series X/S už brzy využijí technologii AMD FidelityFX Super Resolution (FSR), díky které získají možnost vyššího rozlišení nebo vyššího frameratu u nastupujících titulů. Funkce bude dostupná 22. června letošního roku formou aktualizace.

Reklama
Reklama

AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) je alternativa k Nvidia DLSS. Majitelé konzolí dostanou na výběr ze tří presetů (Rovnováha, Výkon a Kvalita), kterými favorizují buďto kvalitu obrazu, anebo snímky za sekundu (FPS). AMD se chlubí, že v rozlišení 4K bude možné získat až trojnásobný výkon. Na reálné výsledky si však raději počkejme.

AMD FidelityFX Super Resolution
AMD FidelityFX Super Resolution

„V týmu Xbox jsme nadšeni potenciálem technologie FidelityFX Super Resolution jako další skvělé metody, jak navýšit rozlišení a rychlost snímků,“ nechal se slyšet tiskový mluvčí Microsoftu. „Již brzy se podělíme o více informací,“ dodal.

Herní konzole Xbox Series X a Series S můžete zakoupit na webu CZC.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning