lg-bendable-cinematic-sound-oled-je-ohybatelna-obrazovka
Novinka LG Bendable Cinematic Sound OLED je ohybatelná obrazovka

LG Bendable Cinematic Sound OLED je ohybatelná obrazovka

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 1. 2021 14:17

Na veletrhu CES, který se kvůli pandemii koronaviru letos uskuteční virtuálně, bude společnost LG prezentovat nový typ obrazovky Bendable Cinematic Sound OLED (CSO), která je hlavně určena pro sledování filmů, jak název napovídá, ale lze ji také velmi dobře využít pro hraní her.

Reklama
Reklama

Protože je obrazovka vyrobena technologií OLED, lze od tohoto panelu očekávat skvělé zobrazení barev, výtečný kontrast i široké pozorovací úhly. Mnohem zajímavější je ovšem to, že 48palcový panel lze v případě potřeby narovnat, aby byl zcela rovný, nebo ho naopak po obou stranách ohnout do poloměru 1000R. Jakým způsobem toho lze dosáhnout, už bohužel výrobce nespecifikoval.

V neobvyklé obrazovce bude využita také technologie CSO, což znamená, že zde vibruje a tvoří zvuk samotný panel. Ve specifikacích Bendable Cinematic Sound OLED (CSO) najdeme i rychlou odezvu pouze 0,1 ms nebo variabilní obnovovací frekvenci od 40 do 120 Hz.

LG Bendable Cinematic Sound OLED je ohybatelná obrazovka
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning