lucid-potrebuje-doladit-ovladace
PCTuning Novinka

Lucid potřebuje doladit ovladače

ondrej-kostal
Ondřej Košťál
6. 11. 2009 17:57 6 Sdílej:

MSI se vyjádřilo k důvodu odložení základních desek MSI Big Bang

Reklama
Reklama

MSI uvede dvě desky Big Bang. Jedna bude mít název Fuzion a druhá Trinergy. První je již uvedena a bude k dispozici před Vánoci, druhá přijde v 1. čtvrtletí 2010. Právě posunutí desky Fuzion až na Vánoce způsobila skutečnost, že Lucid ještě nemá odladěné ovladače.


 

Nyní něco k Trinergy. Deska je založena na čipsetu P55, kde navíc najdeme čip NF200 od nVidie. Tato deska by měla být k dispozici do konce listopadu. nVidia prý nemá žádný útočný prostor k partnerům, kteří prodávají produkty nVidie, AMD i Intelu. Zde je oficiální vyjádření od MSI:


"Big Bang MSI Fuzion (Hydra 200) je připravena. Lucid V současné době optimalizacuje ovladače pro Windows 7 tak, že to funguje a je stabilní ve všech konfiguracích (Mix & Match). Protože MSI chce přinést kvalitní a stabilní produkt na trh, rozhodli jsme se odložit Big Bang Fuzion (Hydra 200) dokud MSI nepotvrdí konečnou fázi ovladačů. Fuzion The Big Bang (Hydra 200) bude uvolněna s největší pravděpodobností 1. čtvrtletí 2010.
Všechny informace týkající se řady Big Bang lze nalézt zde: http://event.msi.com/mb/bigbang/ "

Zdroj: Fudzilla 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning