mafia-definitive-edition-se-ukazuje-v-dalsim-traileru
Novinka Mafia: Definitive Edition se ukazuje v dalším traileru

Mafia: Definitive Edition se ukazuje v dalším traileru

Mirek Kočí

Mirek Kočí

8. 9. 2020 12:00 1

Nové video se zaměřuje hlavně na samotné město Lost Heaven a všechny jeho unikátní prvky, jako je korupce, prohibice, přestřelky a vůbec na celkovou atmosféru 30. let uplynulého století.

Reklama
Reklama

„Na město Lost Heaven těžce dolehla velká hospodářská krize a zavedení prohibice v Americe znamená lukrativní obchodní příležitosti pro mafiány. Zločinecké rodiny Salieri a Morello bojují o kontrolu nad Lost Heaven, zatímco se pár poctivých policistů horko těžko snaží udržet pořádek. Skromný život těžce pracujícího taxikáře Thomase Angela se navždy změní, když se osudově zaplete s italskou mafií. Nyní dělá kšefty pro Dona Salieriho a získává respekt ve zločineckém podsvětí, ačkoliv jeho svědomí se snaží hlídat jeho ego,“ stojí v popisku hry Mafia: Definitive Edition.

Za hrou, která u nás vyjde s českým dabingem i českými titulky, stojí studio Hangar 13, jenž na remaku pracuje posledních sedm let. Mafia: Definitive Edition dorazí na pulty obchodů 25. září.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning