mass-effect-3-dlc-klepe-na-dvere
Novinka Mass Effect 3 DLC klepe na dveře

Mass Effect 3 DLC klepe na dveře

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

24. 6. 2012 10:00 6

Bioware vyslyšelo naříkání fanoušků epického příběhu Mass Effectu a vydává DLC, které vnese více světla do posledních okamžiků hry.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
2
Reklama

Navíc bude zdarma a to je cena, kterou máme všichni rádi. DLC vyjde na PC (origin) a Xbox 360 26. června, majitelé PS3 si budou muset počkat do 4. července. V kalendáři si tak můžete zakroužkovat datum, kdy dostanete jasnější odpovědi na otázky ohledně příběhu komandéra Sheparda.

Rozšíření ME3 bude mít velikost okolo 1,9 GB a vychutnat si ho budete moci v případě nahrání uložené hry před útokem na základnu Cerberus. Pokud vládnete shakespearovským jazykem, můžete si poslechnout podcast s komunitní manažerkou Jessicou Merizan, výkonným producentem Casey Hudsonem a hlavním scénaristou Macem Waltersem.

 Jak je u takového typu her dobrým zvykem, rozdílné hraní přináší rozdílné následky a k prozkoumání celého nového obsahu budete muset konec ME3 projít několikrát. 

Zdroj: vortez

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama