Máte dva až tři roky čas? Na GOGu je zdarma Daggerfall Unity
i Zdroj: GOG
Novinka Máte dva až tři roky čas? Na GOGu je zdarma Daggerfall Unity

Máte dva až tři roky čas? Na GOGu je zdarma Daggerfall Unity

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

16. 6. 2022 14:20

Druhý díl série Elder Scrolls a hardcore dungeon pro ty největší tvrďáky

Reklama
Reklama

Od vydání posledního dílu Skyrim uplynulo víc než 11 let. Pořád čekáme a doufáme, že další díl série vyjde ještě v tomto století. Tuto dobu si můžeme zkrátit předělávkou Daggerfall Unity, která, jak by mohlo napovědět, běží v enginu Unity. A nejlepší je, že je nyní na GOGu zdarma ke stažení. Zajímavostí je, jak se vůbec Daggerfall Unity na GOG dostal. Youtuber GamerZakh vytvořil loni video o modování zmíněné předělávky a toho si všimli i lidé z GOGu. I oslovili tedy autora, aby jim pomohl vybrat mody a zkompletovat verzi, která už bude upravená, vyladěná a řádně vylepšená. 

Pro nás pařany to znamená jen stažení hry, nainstalování a hurá do kobek (samozřejmě můžete modovat na vlastní brnění i pak). Ačkoli ne tak rychle. Jelikož je Daggerfall hardcore RPG se vším všudy, navíc z devadesátých let minulého století, nejde jen kliknout na start a začít řezat krysy palcátem po hlavě. Jen tvorba postavy, mraky atributů, její historie, to vám zabere dost času. Doporučuji shlédnout video od Zakha vydané právě ke GOG verzi, kde vysvětluje základy a jak se dostat do hry. A pro zajímavost, rozloha herní plochy je přes 200 000 kilometrů čtverečních. Tohle prochodit a prozkoumat nestihnete za týden.

Zdroj: GOG

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning