minecraft-hraje-soubezne-mnohem-vice-lidi-nezli-dotu-2
PCTuning Novinka

Minecraft hraje souběžně mnohem více lidí, nežli DOTU 2

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
11. 1. 2015 21:00 14 Sdílej:

Společnost Mojang uveřejnila, že kostičkovaný hit Minecraft hrálo přes 1 milion lidí najednou. Tento mezník byl překročen v průběhu pátku.

Reklama
Reklama

Mezi milion souběžně hrajících lidí se přitom započítali pouze hráči, kteří vlastní hru pro PC, Mac a Linux updatovanou na verzi 1.3 a vyšší. Kdyby se do tohoto výsledku započítali i hráči na dalších platformách (konzole, mobily), hráči bez online připojení, majitelé starší verze hry a piráti, bylo by toto číslo několikanásobně vyšší.

Pokud počet zároveň hrajících hráčů Minecraftu srovnáme s počtem zároveň hrajících hráčů DOTY 2, zjistíme, že Minecraft ji poměrně lehce překonal a to nejen vezmeme-li v úvahu obrovské procento lidí, kteří do mezníku nejsou započítaní, ale i když se budeme držet původně uveřejněného čísla. Popularita Minecraftu zkrátka nezná mezí. Hrajete ho taky?

Zdroj: GameSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning