mota-smartring-chytre-hodinky-na-vasem-prstu
Apple Novinka MOTA SmartRing: chytré hodinky na vašem prstu

MOTA SmartRing: chytré hodinky na vašem prstu

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

2. 9. 2014 10:30 4

O tom, že nejmenším chytrým "nositelným zařízením" nemusí být hodinky, už jsme se nejednou přesvědčili. Svědčí o tom také nové zařízení od nepříliš známé značky MOTA, které má formu chytrého prstenu.

Reklama

MOTA SmartRing, jak bylo zařízení nazváno, nabízí celou řadu funkcí, které jsou běžné u chytrých hodinek, přičemž se vejde pouze na prst. Hlavním účelem tohoto chytrého zařízení je poskytovat uživateli upozornění. Prsten lze spárovat s chytrým telefonem založeným na operačním systému Android či iOS. Posléze Vás bude na malém displeji upozorňovat na příchozí volání, textovou zprávu, budík či schůzku v kalendáři. 

MOTA SmartRing: chytré hodinky na vašem prstu
i Zdroj: PCTuning.cz

Každé oznámení je doprovázeno hmatovou odezvou, což se hodí kupříkladu na schůzce, kde potřebujete být upozorněni diskrétně. Prsten má navíc poměrně stylový jednoduchý vzhled a bude k dostání v černé a bílé barvě. Výrobce slibuje, že více informací o chystaném zařízení se dozvíme během nadcházejícího veletrhu IFA 2014, kde bude mít MOTA svoje zastoupení. 

MOTA SmartRing: chytré hodinky na vašem prstu
i Zdroj: PCTuning.cz

MOTA zároveň prohlašuje, že svůj SmartRing plánuje na trh uvést ještě před koncem letošního roku. S největší pravděpodobností tedy ještě před Vánoci. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama