msi-varuje-pred-zavirovanym-nastrojem-afterburner
PCTuning Novinka

MSI varuje před zavirovaným nástrojem Afterburner

Mirek Kočí
Mirek Kočí
16. 5. 2021 22:50 Sdílej:

Afterburner je populární utilita pro přetaktování grafických karet, díky které se podařilo překonat spoustu světových rekordů. Nyní výrobce důrazně varuje před její falešnou verzí, která obsahuje malware.

Reklama
Reklama

MSI doporučuje program stahovat přímo ze své oficiální stránky, případně ze známých a ověřených webů. V prohlášení zástupci firmy výslovně varovali před serverem https://afterburner-msi.space, s nímž podnik nemá nic společného.

Podvodný web je v tuto chvíli naštěstí už mimo provoz, protože MSI podniklo všechny nezbytné kroky, aby stránka co nejdříve přestala fungovat. Nelze však samozřejmě vyloučit, že zavirovaná verze Afterburneru už nyní nekoluje na dalších serverech, kam se mohla dostat právě z oné podvodné stránky.

Pokud se chystáte přetaktovat svou grafiku a plánujete k tomu použít právě MSI Afterburner, utilitu stahujte pouze z oficiálního webu zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning