na-androidu-vysla-arkadova-zavodni-hra-asphalt-9-legends
Apple Novinka Na Androidu vyšla arkádová závodní hra Asphalt 9: Legends

Na Androidu vyšla arkádová závodní hra Asphalt 9: Legends

Martina Lipertová

Martina Lipertová

27. 7. 2018 10:00 1

  Chystáte se na víkend k vodě a chtěli byste se rozptýlit i jinak, než koupáním? A vyskytují se ve vaší blízkosti nějaká Android zařízení? Tak to máte štěstí. Na této platformě právě vyšly zábavné arkádové závody Asphalt 9: Legends.  

Reklama

Na Androidu vyšla arkádová závodní hra Asphalt 9: Legends
i Zdroj: PCTuning.cz

Již devátý díl populární závodní série přináší změny především na poli grafiky. Automobily, jakož i celé okolí je neskutečně detailní. Včera jsem hru na chvilku zapnula a přiznám se, že jsem se nestačila divit. Prostředí vypadá zcela uvěřitelně, tak například povrch silnice je pěkně plastický. A to ani nemluvím o kolizích s dalšími automobily, či o poletujících objektech jako jsou papírové krabice nebo třeba závory.

Co se týče hratelnosti, Asphalt 9: Legends nepatří mezi nejnáročnější hry. Auto samo zrychluje i brzdí, vaším úkolem je vybírat ty nejlepší cesty (vždy jednou za čas ze dvou možností) a ve správný čas driftovat, aby auto projelo rychle do zatáčky. Samozřejmě, náročnost tratí se zvedá a společně s tím musíte být stále přesnější, hra vás ale nezatěžuje žádnými složitostmi.

Lepší výsledky na trati samozřejmě odráží také nákup nových automobilů a vybavení. Asphalt 9: Legends má bohatý vozový park, ve kterém najdete ty nejlepší sportovní automobily. Hra se ani nechlubí tím, kolik známých značek nabízí. Pokud nejste úplně fajnšmekři, najdete zde prakticky všechny vozy, na které si vzpomenete.

Asphalt 9: Legends je stejně jako předchozí díl série k dispozici ke stažení zdarma s tím, že uvnitř hry narazíte na mikrotransakce. Podle předchozích zkušeností se sérií by ale hra měla zabavit i bez nich.

Vedle Androidu je hra k dispozici také pro platformu iOS a Windows.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama