na-iphonech-a-ipadech-lze-hrat-hry-pro-pc-diky-sluzbe-geforce-now
Apple Novinka Na iPhonech a iPadech lze hrát hry pro PC, díky službě GeForce NOW

Na iPhonech a iPadech lze hrát hry pro PC, díky službě GeForce NOW

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 11. 2020 17:00

Co musíte udělat, abyste si zahráli? Stačí jen navštívit tuto stránku ze zařízení, na kterém je nainstalovaný systém iOS 14.2/iPadOS 14.2 a novější. Kdokoli, kdo dosud není členem, se může zaregistrovat do programu Founders (139 Kč měsíčně, 695 Kč za 6 měsíců), nebo bezplatného členství zde.

Reklama

GeForce NOW pro Safari je nyní k dispozici v Severní Americe a Evropě, včetně Ruska, kde je zprostředkovatelem GFN.RU, partner GeForce NOW Alliance. V budoucnu bude služba dostupná také v dalších partnerských regionech Aliance GeForce NOW.

Společně s Epic Games také probíhají práce na zpřístupnění Fortnite ve verzi snadno ovladatelné na dotykovém displeji. Hra proto bude dostupná později. Tituly z knihovny GeForce NOW se obvykle nejlépe ovládají gamepadem, např. s modelem Razer Kishi. Na Safari je pak kvůli platformnímu omezení dotykové ovládání téměř nutností, klávesnici a myš totiž není možné zapojit a hry, které je vyžadují, nebudou podporovány.

Na iPhonech a iPadech lze hrát hry pro PC, díky službě GeForce NOW
i Zdroj: PCTuning.cz

Nově přidaných her do knihovny GeForce NOW je tento týden celkem sedm včetně Bridge Constructor: The Walking Dead. Zajímavé je také Elite Dangerous, které Epic Games Store nabízí na týden zdarma v rámci své pravidelné akce. Brzy dorazí také fanoušky očekávaná podpora digitálního obchodu GOG. Termín však zatím není přesně stanoven.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama