na-nejnovejsich-iphonech-si-fortnite-uzijete-v-60-fps
PCTuning Novinka

Na nejnovějších iPhonech si Fortnite užijete v 60 fps

martina-lipertova
Martina Lipertová
29. 11. 2018 09:00 2 Sdílej:

Klíčem k úspěchu všech online akčních her včetně nejnovějšího battle royale hitu Fortnite vždycky bylo, je a bude plynulé hraní a rychlá odezva. Pro majitele nejnovějších iPhonů bude tento požadavek splněn.

Reklama
Reklama

Nick Chester z Epic Games na svém twitterovém účtu uvedl, že majitelé iPhonů XS, XS Max a XR si Fortnite nyní mohou zahrát při 60 snících za sekundu. Tuto možnost obsahuje nejnovější patch hry pro platformu iOS.

Zatím není známo, zdali a případně kdy se tato funkce dostane do dalších mobilních zařízení, ale je hodně pravděpodobné, že nové iPhony jsou pouze odrazovým můstkem. Přinejhorším by se mělo jednat o standard pro všechny nově vydané smartphony, které budou silnější než iPhony XS.

Fortnite při 60 fps již běží na konzolích Xbox One a PlayStation 4. Na Nintendu Switch je ovšem omezená na 30 snímků za sekundu.

Zdroj: Polygon

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning