nataceni-filmu-world-of-warcraft-bylo-dokonceno
PCTuning Novinka

Natáčení filmu World of Warcraft bylo dokončeno

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
29. 5. 2014 09:30 6 Sdílej:

Natáčecí práce na blížícím se filmu World of Warcraft byly podle slov odpovědného ředitele dokončeny. 

Reklama
Reklama

Tuto novinku oznámil Duncan Jones prostřednictvím svého Twitteru. V krátké zprávě stálo: "Závěrečný den prací na Warcraftu jsou teď oficiálně...ukončené. Na tři hodiny do postele a pak na setkání v AM."

Přestože natáčení filmu je ukončeno, jeho uvedení do kin je stále plánováno na rok 2016. Mohou za to rozsáhlé animační práce, tvorba speciálních efektů a další nezbytné úpravy. 

Herec Dominic Cooper, který byl obsazen do jedné z hlavních rolí, nedávno řekl, že zástupy fanoušků, kteří se na film z prostředí WoW těší, jsou "děsivé". Vedle něj se na filmu podílejí i Ben Foster (X-Men: The Last Stand), Travis Fimmel (The Vikings), Paula Patton (Mission: Impossible: Ghost Protocol), Toby Kebbell (Prince of Persia The Sands of Time) a Rob Kazinsky (True Blood). 

Z režiserského křesla měl film původně řídit Sam Raimi (Evil Dead, Spider-Man), ten však nakonec projekt opustil. Blizzard ho prý "špatně řídil". Doufejme, že se to nepodepíše na kvalitě filmu.

Zdroj: CVG

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning