navigace-sygic-nove-funguje-s-technologii-od-ford-motor-company
Novinka Navigace Sygic nově funguje s technologií od Ford Motor Company

Navigace Sygic nově funguje s technologií od Ford Motor Company

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 1. 2017 08:00 1

Společnost Sygic oznámila, že její aplikace Car Navigation prošla úpravami a byla optimalizována, aby bezproblémově pracovala ve spojení s dotykovou obrazovkou SYNC 3 ve vozech Ford.

Reklama

Firmy Sygic a Ford spojily své úsilí a vytvořily funkci AppLink propojující proprietární technologie obou značek, díky níž uživatelé mohou promítat navigační aplikace přímo z chytrého telefonu na dotykovou obrazovku SYNC 3 ve vozidle (obě zařízení jsou propojena kabelem). Tato nová funkce promítá informace navigace na dotykovou obrazovku a provádí pokyny hlasových příkazů, čímž řidiči umožňuje soustředit se na provoz před sebou a mít volné ruce pro řízení.

Podle studie, kterou v roce 2015 provedlo výzkumné centrum Pew Research Center, dvě třetiny Američanů nyní používají chytré telefony. Z více než 1600 uživatelů chytrých telefonů, kteří se zúčastnili studie Pew, 67 procent uvedlo, že svůj chytrý telefon používají minimálně příležitostně pro účely podrobné navigace při řízení. Jedenatřicet procent účastníků pak uvedlo, že často používají navigační aplikace prostřednictvím chytrého telefonu.

Sygic je první tvůrce mobilních aplikací, který využil výhod funkce AppLink ve vozech Ford k přesunutí mobilní navigace z obrazovky telefonu na dotykovou obrazovku vozidla. Aplikace Sygic Car Navigation bude spuštěna u vozidel Ford modelové řady 2018.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama