nejlepsim-smartphonem-veletrhu-mwc-barcelona-2019-se-stal-huawei-mate-20-pro
PCTuning Novinka

Nejlepším smartphonem veletrhu MWC Barcelona 2019 se stal Huawei Mate 20 Pro

mirek-koci
Mirek Kočí
27. 2. 2019 19:00 Sdílej:

Ocenění za nejlepší smartphone si na barcelonském veletrhu MWC převzali zástupci společnosti Huawei. Organizátoři u modelu Mate 20 Pro ocenili vysoký výkon, vynikající fotoaparát, skvělý design, dlouhou výdrž baterie a v neposlední řadě také reverzní bezdrátové dobíjení.

Reklama
Reklama

„Rádi bychom poděkovali organizátorům za toto úžasné ocenění pro Mate 20 Pro. Aktuální prodeje tohoto telefonu indikují, že si získal vysokou oblibu a důvěru spotřebitelů,“ uvedl při přebírání ocenění prezident divize mobilních telefonů Huawei Kevin Ho. Čínská společnost v Barceloně, kde se Mobile World Congress odehrává, představila v uplynulých dnech první 5G skládací telefon Mate X, notebooky MateBook X Pro, MateBook 14 a MateBook 13, ale třeba i novou čipovou sadu 5G CPE Pro.

Ceny se na MWC 2019 udělovaly i v dalších kategoriích. Ocenění za nejlepší nositelné zařízení získaly chytré hodinky Samsung Galaxy Watch, u kterých porotci ocenili pěkný design a skvěle navržený systém Tizen. Spokojený však může být i Google, protože jeho funkce Google Night Sight, která je součástí aplikace fotoaparát u telefonů Pixel, získala cenu za největší inovaci.

Organizátor MWC 2019 organizace GSMA reprezentuje zájmy mobilních operátorů po celém světě, spojuje více než 750 operátorů s více než 350 společnostmi v širším mobilním ekosystému. GSMA organizuje největší světové kongresy MWC konané každoročně v Barceloně, Los Angeles a Šanghaji, stejně jako mobilní konference Mobile 360 Series.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning