nejprodavanejsi-hrou-tydne-v-britanii-je-zombie-apokalypsa-days-gone
Novinka Nejprodávanější hrou týdne v Británii je zombie apokalypsa Days Gone

Nejprodávanější hrou týdne v Británii je zombie apokalypsa Days Gone

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 4. 2019 11:45

Pod delší době si společně opět připomeneme, jaké hry ve Velké Británii jsou aktuálně nejpopulárnější. Nejprodávanější krabicovkou týdne se podle očekávání stal postapokalyptický zombie survival Days Gone, který vyšel exkluzivně na konzole PlayStation 4. Podařilo se mu tak zastínit nejnovější díl slavné bojovky Mortal Kombat s pořadovým číslem 11. Na třetí příčce skončil fotbalový simulátor FIFA 19. Informace zveřejnila agentura GamesIndustry.biz.

Reklama
Reklama

Na dalších místech v první pětce najdeme westernovku Red Dead Redemption 2 a openworldovou střílečku The Division 2, ve které vedete tým elitních agentů do Washingtonu po pandemii, abyste obnovili pořádek a zabránili kolapsu města.

Nový žebříček uzavírají tituly Mario Kart 8 Deluxe, Sekiro: Shadows Die Twice, Forza Horizon 4 a New Super Mario Bros. U Deluxe. Na desáté pozici palk skončila nedávná novinka World War Z.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning