neomezeny-mobilni-internet-od-t-mobile-tahne-za-vice-nez-mesic-lide-prosurfovali-pres-10-milionu-gb-dat
Novinka Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat

Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 8. 2019 18:00 7

Od 20. června si zákazníci T-Mobilu mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Nabídku, která platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně, využilo již 650 000 lidí. A statistiky navíc dokazují, že uživatelé stahují, co jen sítě LTE přenesou. Vyplývá to z prohlášení operátora.

Reklama

T-Mobile na svém twitterovém účtu uvedl, že zákazníci jeho sítí po dobu trvání akce přenesli neskutečných 10 200 000 gigabajtů dat. To je, jako byste 408 let v kuse sledovali videa v HD kvalitě. Zveřejněná čísla tak reflektují skutečnou spotřebu mobilních dat tuzemských uživatelů ve chvíli, kdy se nemusí nijak omezovat. V minulosti tuzemští operátoři přitom tvrdili, že průměrnému Čechovi stačí měsíčně datový limit o velikosti nižší než 1,5 GB. V rámci akce T-Mobilu činí průměr na jednoho uživatele bezmála 15,7 GB dat.

Letní balíček mohou využít pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. Nabídka platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně.

Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama