neomezeny-mobilni-internet-od-t-mobile-tahne-za-vice-nez-mesic-lide-prosurfovali-pres-10-milionu-gb-dat
Novinka Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat

Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 8. 2019 18:00 7

Od 20. června si zákazníci T-Mobilu mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“. Nabídku, která platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně, využilo již 650 000 lidí. A statistiky navíc dokazují, že uživatelé stahují, co jen sítě LTE přenesou. Vyplývá to z prohlášení operátora.

Reklama
Reklama

T-Mobile na svém twitterovém účtu uvedl, že zákazníci jeho sítí po dobu trvání akce přenesli neskutečných 10 200 000 gigabajtů dat. To je, jako byste 408 let v kuse sledovali videa v HD kvalitě. Zveřejněná čísla tak reflektují skutečnou spotřebu mobilních dat tuzemských uživatelů ve chvíli, kdy se nemusí nijak omezovat. V minulosti tuzemští operátoři přitom tvrdili, že průměrnému Čechovi stačí měsíčně datový limit o velikosti nižší než 1,5 GB. V rámci akce T-Mobilu činí průměr na jednoho uživatele bezmála 15,7 GB dat.

Letní balíček mohou využít pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. Nabídka platí do 31. srpna a lze ji aktivovat opakovaně.

Neomezený mobilní internet od T-Mobile táhne! Za více než měsíc lidé prosurfovali přes 10 milionů GB dat

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning