niceboy-hive-pins-2-anc-jsou-levna-true-wireless-sluchatka-s-anc
Novinka Niceboy HIVE Pins 2 ANC jsou levná True Wireless sluchátka s ANC

Niceboy HIVE Pins 2 ANC jsou levná True Wireless sluchátka s ANC

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 11. 2020 18:30

Společnost Niceboy je známým výrobcem elektroniky, který u svých produktů klade důraz především na lákavý dobrý poměr ceny a výkonu. Novinka Hive Pins 2 ANC pokukuje už nicméně po prémiové výbavě, cenovka ale zůstává nadále velmi lákavá.

Reklama

True Wireless sluchátka Niceboy Hive Pins 2 ANC vypadají na první pohled hodně zajímavě, ale ještě zajímavější je informace výrobce, že jsou vybavena aktivním potlačením hluku (ANC). Tato technologie se v poslední době dostává i do cenově dostupnějších produktů, dříve však byla výsadou jen prémiových modelů.

Niceboy HIVE Pins 2 ANC jsou levná True Wireless sluchátka s ANC
i Zdroj: PCTuning.cz

Niceboy uvádí výdrž na jedno nabití až šest hodin, pouzdro pak přidává až 3 další plná dobití sluchátek, takže ve výsledku máte k dispozici 24 hodin, tedy jeden celý den. U nabijení pouzdra si pak můžete zvolit, zda využijete konektor USB-C či bezdrátové nabíjení.

Díky třem velikostem špuntů by sluchátka měla padnout do každého ucha. A to i v dešti – mají stupeň krytí IPX5. Podporovány jsou kodeky jsou AAC a SBC, připojení obstarává rozhraní Bluetooth 5.0. V neposlední řadě nesmíme zapomenout vypíchnout také dotykové ovládání, podporu pro hands-free telefonní hovory a ambientí režim.

Niceboy HIVE Pins 2 ANC v České republice koupíte za 2 499 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama