nokia-predstavila-cenove-dostupnou-lumii-620
PCTuning Novinka

Nokia představila cenově dostupnou Lumii 620

mirek-koci
Mirek Kočí
6. 12. 2012 07:00 8 Sdílej:

Společnost Nokia představila model Lumia 620, třetí a cenově nejdostupnější chytrý telefon s operačním systémem Windows Phone 8 od Microsoftu. Stejně jako Lumia 920 a Lumia 820 bude v prodeji v několika pestrých barvách. Jejím hlavním prodejním argumentem bude ale nízko postavená cena.

Reklama
Reklama

Telefon pohání dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s taktem 1,0 GHz, který je zárukou toho, že se při běžné práci nezadýchá. Displej má úhlopříčku 3,8 palce, což se pozitivně projevilo na velikosti. Telefon měří 115,4 × 61,1 × 11,02 mm. Rozlišení se ustálilo na WVGA 480 × 800 pixelech, tedy jakési klasice modelů středních a nižších tříd. Baterie nabídne kapacitu 1300 mAh.

Že pětimegapixelové fotoaparáty v dnešních smartphonech běžnému použití zcela dostačují, to už ukázala celá řada modelů. Lumia 620 tak snad bude umět pořizovat docela slušné momentky. S ubývajícím světlem výsledná kvalita snímků klesá, proto se v zadní části nachází i jedna přisvětlovací LED dioda.

Dále ještě dodejme, že Lumia 620 má 8 GB vestavěné paměti, kterou lze dále rozšířit pomocí micro SD karet v kapacitě až 64 GB.

Nokia Lumia 620 bude dostupná v limetkovém, oranžovém, purpurovém, žlutém, azurovém, bílém a černém provedení. Předpokládaná prodejní cena bez daně a dotací je 249 dolarů. Prodávat se začne prodávat v lednu v Asii. Krátce poté se objeví také v Evropě.

Zdroj: Noknok

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning