nokia-vysvetluje-slot-pro-pametove-karty-by-narusil-cisty-design-lumie-920
PCTuning Novinka

Nokia vysvětluje: „Slot pro paměťové karty by narušil čistý design Lumie 920“

mirek-koci
Mirek Kočí
8. 9. 2012 15:00 31 Sdílej:

Víte, co má Lumia 820 oproti své exkluzivnější sestřičce navíc? Ano, slot na paměťové microSD karty. Důvod, proč se poněkud překvapivě také nestal součástí nové vlajkové lodi Lumia 920, objasnil v rozhovoru s technologickým serverem PC Pro viceprezident Nokie Kevin Shields.

Reklama
Reklama

Nepřehlédněte:

Nokia se omluvila za zfalšované video demonstrující kvality fotoaparátu Lumie 920

Shields uvedl, že slot pro rozšiřující karty neintegrovali do Lumie 920 proto, že by zcela zničil její výjimečný design. „Začali jsme s předpokladem, že chceme, aby měl telefon zcela nekompromisní fyzické provedení. Slot pro paměťovou kartu by ho narušil,“ uvedl.

Lumie 920 sází na unikátní fotoaparát s optickou stabilizací, špičkový procesor Snapdragon S4 od Qualcommu a 4,5palcový displej PureMotion HD+, který nabídne rychlé vykreslování obrázků v pohybu. Displej a celý telefon pohání 2000mAh akumulátor.

Podle Nokie má telefon i náročným uživatelům vydržet v provozu po celý den. Cena obou nových modelů zatím oficiálně oznámena nebyla. V případě Lumie 920 se ale zřejmě bude pohybovat na úrovni 15 tisíc korun. Lumia 820 by se mohla prodávat za zhruba 11 tisíc korun s DPH.

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning