nove-all-in-one-pc-rady-pavilion-maji-tenky-ramecek-a-vyskakovaci-webkameru
PCTuning Novinka

Nové all-in-one PC řady Pavilion mají tenký rámeček a vyskakovací webkameru

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 5. 2016 08:00

Společnost Hewlett-Packard představuje nové počítače AIO (all-in-one) řady Pavilion. Co všechno nabízí?

Reklama
Reklama

Nové modely jsou zaměřeny na firemní zákazníky, ale své využití samozřejmě najdou i v domácnostech. Do prodeje se dostávají ve velikostech displeje 23,8 a 27 palce, přičemž menší počítač se může pochlubit tzv. „micro-edge“ obrazovkou, což je však pouze okázalejší název pro okraj tenký jen zhruba 6,3 milimetru. Pokud jde o rozlišení, uživatelé mohou volit mezi Full HD a Quad HD (QHD) jemností.

Podle výrobce mohou být počítače nakonfigurovány až s procesory Intel Core i7 šesté generace, grafikou nVidia GT 930A, až 1TB hybridním SSD, 16 GB RAM a 3D kamerou RealSense od Intelu. V možnostech konektivity jsou přítomny porty USB 3.0 Type-C, USB 3.0, USB 2.0, HDMI výstup, LAN, zdířka na sluchátka a mikrofon a volitelně i čtečka paměťových karet 3 v 1. Zajímavou vychytávkou pak je vysouvací webkamera, kterou oceníte, pokud se bojíte, že by vás mohl někdo sledovat.

Oba počítače se dostanou do prodeje v červenci. Cena by měla začínat na 700 dolarech (zhruba 16 700 Kč). Dostupnost v České republice nebyla zatím potvrzena.

Nové all-in-one PC řady Pavilion mají tenký rámeček a vyskakovací webkameru

Zdroj: TechSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning