novinky-od-ati
Novinka Novinky od ATI

Novinky od ATI

Michal Kleman

Michal Kleman

13

Po posunutí data vydání grafického jádra G92 směrem k dnešku jsme mohli očekávat i similární krok od společnosti ATI. Grafické karty s čipem RV670 vyjdou o čtyři dny dříve.

Reklama

nVidia přesunula vydání jádra G92 a podobný krok jsme tedy mohli očekávat i od jejího největšího konkurenta v podobě společnosti ATI. Připravovaná novinka RV670 se dočká oficiálního "launche" čtyři dny před původně plánovaným datem, tedy 15. listopadu (november). Tento termín bude zřejmě podnícem vydáním očekávané "pecky" Crysis, která má vyjít den poté.

Novinky od ATI
i Zdroj: PCTuning.cz

V souvislosti s blízkým příchodem nového 55nm grafického čipu chtějí některé společnosti zviditelnit (a tím pádem i lépe prodat) svoje produkty se starým jádrem R600, a tak společnost Sapphire vydá grafickou kartu, která bude mít ze základu "přetočené" GDDR4 paměti o kapacitě 1GB. Takt se zvýší z běžných 1600MHz na 1850MHz, zbylé specifikace zůstávají (bohužel) stejné.

Podle Tech Connect Magazine 1 a 2


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama