nvidia-a-evga-opravili-problemy-s-nforce-680i-sli
Novinka nVidia a EVGA opravili problémy s nForce 680i SLI

nVidia a EVGA opravili problémy s nForce 680i SLI

Lukáš Fiala

Lukáš Fiala

18. 12. 2006 00:00 3

EVGA ve spolupráci s nVidií vydala nový BIOS pro základní desky s čipsety nForce 680i, který má řešit problémy se SATA řadičem.

Reklama

O potížích se SATA řadičem na nejnovějším čipsetu nVidie jsme psali v sobotu. Jak bylo nVidií i EVGA slíbeno, bylo splněno - byla vydána betaverze BIOSu, který chybu napravuje.

"nVidia chce poděkovat všem zákazníkům EVGA kteří si zakoupili desku s čipsetem nForce 680i SLI od nVidie a kteří trpělivě čekali na opravení chyby se SATA," cituje Joe Darwin z EVGA prohlášení nVidie.
"Společně s EVGA testujeme nový BIOS, který opravuje problémy se SATA, které trápily některé zákazníky. Prozatím vám dáváme k dispozici betaverzi. Pokud se domníváte, že potřebujete update BIOSu, zveřejníme odkaz na stažení a instrukce, jak BIOS přeflashovat."

Podle tiskového mluvčího nVidie je nový BIOS použitelný i pro desky jiných značek, které byly vyrobeny smluvním partnerem nVidie (všechny desky s tímto čipsetem, co jsou momentálně na trhu, pocházejí od jednoho výrobce). nVidia ani EVGA ale nesdělily, co přesně problém se SATA řadičem způsobovalo, ani proč někteří uživatelé problémy měli a jiní ne. Server X-bit labs dále píše, že někteří uživatelé si stěžují ještě na problémy se zvukovými kodeky, síťovými řadiči a PS/2 klávesnicemi; několik dalších zase tvrdí, že nový BIOS problémy se SATA nevyřešil. Jak to tak vypadá, nForce 680i SLI čeká dlouhá cesta do stádia použitelnosti...

Zdroj: X-bit labs

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama